O Nas - Stowarzyszenie Hodowców Kotów

Przejdź do treści

Menu główne:

O NAS

O Nas


Stowarzyszenie Hodowców Kotów "SHK" działa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zawiązało się w roku 2009.


Działa pod patronatem World Cat Federation i stosuje się do wytycznych, przepisów i regulacji tej federacji. Zarząd Stowarzyszenia jak i inni członkowie funkcyjni mają bardzo dużą praktykę i wiedzę felinologiczną.
Członkowie Zarządu jak i poszczególni członkowie funkcyjni współtworzyli Stowarzyszenie Koty Rasowe, oraz rozwijali Stowarzyszenie IBSCC dla niego samodzielnie prowadząc dokumentację tego Stowarzyszenia, pisząc rodowody, dyplomy i organizując kilkanaście wystaw Międzynarodowych.
Z nowym świeżym spojrzeniem na polską felinologię, jak i potrzeby hodowców postanowiliśmy stworzyć silna organizację której celem jest pomoc w funkcjonowaniu hodowli, doradztwo i pełne wsparcie.
Organizujemy rocznie 4 wystawy międzynarodowe i około 9 – ciu pokazów na terenie całej Polski.
Zapraszamy serdecznie wszystkich do członkostwa.

Drodzy hodowcy,
cieszymy się, że przystąpiliście do nas.
Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście!Zarząd SHK


***

             Logo do pobrania

(obowiązkowe dla hodowców SHK )


***

WAŻNE

Informujemy hodowców jak i posiadaczy kociąt z rodowodami SHK iż od dnia 01 kwietnia 2012 roku wszystkie wartościowe dokumenty Stowarzyszenia Hodowców Kotów będą dodatkowo zabezpieczane hologramem SHK. Uczulamy iż dokumenty wydane po 01 kwietnia 2012 roku nie posiadające zabezpieczenia hologramowego powinny być natychmiast zgłoszone władzom Stowarzyszenia Hodowców Kotów.
Poniżej wzór hologramu.

Zarząd SHK***

Wszystkich członków, którzy mają ewentualne zapytania do władz WCF prosimy o kierowanie ich za pośrednictwem SHK. Indywidualne zapytania  przez WCF nie są uwzględniane.


***

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego